Wydarzenia

Na deMedici.pl wspieramy rozwój Twojej kariery zawodowej. Jeżeli zależy Ci na podnoszeniu własnej wiedzy i kwalifikacji zachęcamy Cię do uczestnictwa w wydarzeniach branżowych.

Poniżej znajduje się zebrana przez nas lista najbliższych i najważniejszych w naszej ocenie konferencji z dziedziny farmacji, których nie możesz przegapić.

Konferencje i wydarzenia, które wspieramy:

Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej, Kraków,
10-12.03.2017

KOF_logo

W dniach 10-12.03.2017 w Krakowie odbędzie się Konferencja organizowana przez krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji. Główną częścią marcowego wydarzenia będzie Ogólnopolski Konkurs Opieki Farmaceutycznej. Biorący w nim udział studenci będą mieli możliwość teoretycznego i praktycznego sprawdzenia swojej wiedzy w zakresie interakcji i problemów lekowych, zasad realizacji recept, jak też doradzenia pacjentowi w samoleczeniu. Są to umiejętności bardzo ważne dla młodych Farmaceutów wkraczających dopiero na ścieżkę zawodową stania na straży zdrowia Pacjenta. Tematem przewodnim będą problemy lekowe i żywieniowe u pacjentów cierpiących na choroby cywilizacyjne. Jest to bardzo istotny temat zwłaszcza w dobie zwiększającej się liczby chorych na takie choroby jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca czy osteoporoza oraz rozrastającego się wciąż rynku suplementów diety. Które połączenia leków z suplementami i żywności będą dla pacjentów wskazane, a które niebezpieczne? Znalezienie odpowiedzi na te pytania będzie zadaniem uczestników Konkursu. Nad poprawnością jego przeprowadzenia będzie czuwać Jury złożone ze specjalistów związanych bezpośrednio z opieką farmaceutyczną. Ich wiedza i doświadczenie z pewnością będą bardzo cenne dla wszystkich uczestników i obserwatorów Konkursu.

Więcej informacji na profilu Facebook’owym wydarzenia:

https://www.facebook.com/ptsf.kof/?ref=ts&fref=ts


cropped-HeaderDATA: 9 kwietnia 2017

MIEJSCE: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego,  ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

Dnia 9 stycznia ruszyła rejestracja na konferencję. Zapraszamy do uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy w imieniu zarządu Studenckiego Oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierii Farmaceutycznej przy Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W kwietniu 2017 roku nasze stowarzyszenie pragnie podjąć ogromne wyzwanie – organizację konferencji naukowej dotyczącej przemysłu farmaceutycznego nie tylko dla studentów farmacji, ale również kierunków pokrewnych, m.in. technologii chemicznej, chemii czy inżynierii chemicznej.

Więcej informacji i rejestracja na stronie internetowej wydarzenia:

http://www.ispe.ump.edu.pl/konferencja-fwp/

Chcesz abyśmy wsparli Twój projekt lub wydarzenie?

Napisz do nas na kontakt@demedici.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>