Współpraca

Współpracują z nami

FarmKuchnia.pl

MF PolskaFarmacja 21

 

 

 

abk_umed_logo

ATP

Wiecznie Młoda

KIF

Biostrefa

 

 

Współpraca i reklama

Bardzo zależy nam na rozwoju strony deMedici.pl. Bez względu na to, czy jesteś:

  • reklamodawcą,
  • organizacją non-profit,
  • czy osobą pełną energii i chęci do działania,

jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą sprzeczne z interesami czytelników oraz głoszonymi przez nas ideami.

Przy kampanii promującej na serwisie Facebook trwającej 7 dni z przeznaczeniem 3zł dziennie osiągnęliśmy zasięg 6000 wyświetleń (akcja odbyła się rok temu gdy blog mniej popularny). Czas i kwotę przeznaczoną na reklamę oczywiście indywidualnie dostosujemy. Dodatkowo to Państwo określają target reklamy co pozwala dotrzeć do wybranych klientów i przekłada się na skuteczność działań.

Zapraszam do kontaktu poprzez stronę „Kontakt” lub bezpośrednio na adres kontakt@demedici.pl. Obiecujemy rozważyć każdą propozycję współpracy,

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś osobą aktywną, pełną energii i chęci do działania, zapraszamy Cię do realizowania swoich pasji w ramach deMedici.pl

Jak nieustannie podkreślamy, deMedici.pl jest tworzone dla Was i przez Was. W wyniku przeprowadzonych rozmów z czytelnikami, doszliśmy do wniosku, że deMedici.pl powinno być w jak największym stopniu tworzone razem z Tobą.

Jeżeli uważasz, że możesz wspomóc tę inicjatywę w jakikolwiek sposób, wierzysz w te same wartości co my i chcesz wyróżnić się z tłumu – napisz do nas poprzez stronę „Kontakt” lub bezpośrednio na adres kontakt@demedici.pl.

Jeżeli nie masz pomysłu, w jaki sposób mógłbyś podjąć z nami współpracę, ale wiesz że chcesz działać w ramach Grupy deMedici.pl – nie krępuj się i napisz. W planach mamy wiele projektów, które moglibyśmy razem realizować.

REKLAMA

W ramach bloga oferujemy następujące możliwości reklamy:

  • Reklama na blogu w formie banerów reklamowych na stronę
  • Sponsoring pojedynczego artykułu lub odcinka podcastu

  • Promowanie konkursów farmaceutycznych

Statystyki bloga

Strona w każdym miesiącu ma średnio ponad 3000 unikalnych odsłon – zgodnie z Google Analytics, przy 1760 unikalnych użytkownikach w miesiącu bez żadnych akcji promocyjnych. Nasz profil facebookowy jest aktualnie polubiony przez 1185 osób co przekłada się na zasięg informacji tam umieszczonych do 3000 – 4000 wyświetleń każdej informacji o artykule, bez jakichkolwiek działań promujących. Oferujemy artykuł promujący lub recenzujący dany produkt/firmę/usługę, który pozostanie na blogu nie krócej niż 12 miesięcy.

Czytelnicy bloga:

fb stats

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Grupa deMedici.pl

Jedna myśl nt. „Współpraca

  1. Pingback: #KongresMF – podsumowanie | deMedici

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>