Wciąż do przodu

kariera w farmacjiDzisiejszy wpis, to duża dawka nowości, zmian i informacji dotyczących bloga i naszej bieżącej aktywności. To dzięki Tobie od pierwszego dnia istnienia tej strony, wiemy, że działalność ta nie tylko ma sens, ale jest potrzebna na rynku młodych farmaceutów. Wychodząc na przeciw nowym wyzwaniom i patrząc wciąż do przodu, zapraszamy Cię do wpisu pełnego zmian. A w nim: Konkurs, ankieta, drugi Konkurs!, zdjęcia i Twitter.

Kongres Młodej Farmacji

Już w tym tygodniu rusza VII Ogólnopolski Kongres Młodej Farmacji w Krakowie.

Jest to jedno z największych wydarzeń skupiających przyszłych farmaceutów reprezentujących najważniejsze ośrodki akademickie w Polsce. Krakowskie spotkanie zbiegnie się z jubileuszem 650-lecia założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Głównym tematem Kongresu będzie opieka farmaceutyczna. Program Kongresu obejmuje Sympozjum Naukowe, nad którym patronat honorowy objęli Dziekan Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, prof. dr hab. Jan Krzek oraz Kierownik Zakładu Farmacji Społecznej Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, dr hab. Agnieszka Skowron. Studenci będą mogli też wziąć udział w warsztatach praktycznych poświęconych opiece farmaceutycznej oraz wysłuchać prac młodych naukowców w trakcie trwania Konkursu Prac Naukowych.

Tak się składa, że i my tam będziemy.  Stanowi to świetną okazję, abyśmy się lepiej poznali. Będziemy mieli możliwość porozmawiać, wymienić się poglądami oraz przedyskutować kwestie dotyczące rynku farmaceutycznego.  Jeżeli chcesz przekazać nam kilka słów krytyki, lub swoje sugestie odnośnie strony, to nie krępuj się.

O nas

Jeżeli nie wiesz jak wyglądamy, to zapraszamy Cię na stronę o nas, którą właśnie wzbogaciliśmy o zdjęcia i informację personalną. Zdjęcia wykonała Martyna Gołębowska nasza przyjaciółka, foto-podróżniczka i blogerka kulinarna. Serdecznie zapraszamy Cię na jej blogi postcard-from-anywhere.blogspot.com oraz muffinandmuffins.blogspot.com).

Aviary Photo_130560493180539852

Ankieta

Przyszedł czas na przedstawienie wyników ostatniej ankiety. Zapytaliśmy się Ciebie, co sądzisz o długości naszych wpisów. Większość, bo aż 83,3% odpowiedzi sugerowało, że długość wpisów jest w sam raz. Strasznie nas to cieszy i zamierzamy utrzymać tę tendencję. Pozostała część odpowiedziała, że wpisy powinny być dłuższe. W odpowiedzi na to postaramy się umieszczać wpisy częściej. Zwiększy to ilość materiału do czytania i mamy nadzieję, że będzie stanowiło  kompromis dla odpowiedzi sugerowanych w ankiecie.

Konkurs

W poprzednim wpisie zaprosiliśmy Cię do udziału w naszym pierwszym konkursie. Do wygrania są wciąż trzy darmowe wejścia na punktowane szkolenia farmaceutyczne organizowane przez dlafarmaceuty.info W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję osobiście uczestniczyć w takim szkoleniu dotyczącym opieki farmaceutycznej i z czystym sumieniem możemy je zarekomendować. Na pewno warto włożyć minimalną ilość trudu i podjąć konkursowe wyzwanie. Może to właśnie Twoja odpowiedź, będzie zwycięska.

Konkurs trwa nadal. Na propozycje nazwy podcastu czekamy do 29 września (poniedziałek). Wtedy to nasz Podcast oficjalnie otrzyma swoją nazwę, wybraną spośród wszystkich propozycji.  Zapraszamy do przesłuchania podcastu i wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia!

Drugi konkurs

Jeszcze jeden konkurs nierozstrzygnięty, a na horyzoncie mamy już kolejny. Tym razem przygotowaliśmy coś dla uczestników VII Kongresu Młodej Farmacji. Jeśli będziesz tam z nami to masz szansę na nagrody książkowe dotyczące rozwoju osobistego, które przygotowaliśmy dla Ciebie razem z wydawnictwem Studio EMKA.

Zasady są banalnie proste:

 

1aWśród osób, które spełnią wszystkie kryteria, w trakcie trwania Kongresu wylosujemy zwycięzców.

Kongres MF live

I na koniec jeszcze jedna niespodzianka. Specjalnie dla osób, które nie mogą uczestniczyć w Kongresie Młodej Farmacji będziemy na bieżąco wysyłać nasz komentarz oraz informacje z konferencji za pomocą Twittera.

Jeżeli nie posiadasz konta na tym portalu – nie przejmuj się. Na pasku bocznym deMedici.pl uruchomimy aplikację, wewnątrz której wyświetlać się będą na żywo, najświeższe wiadomości z konferencji.

Mamy nadzieję, że ilość informacji Was nie przeraziła, ale to pokazuje na jaką skalę chcemy działać. To dopiero początek naszej drogi i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz Cię zaskoczymy, zaciekawimy i skłonimy do refleksji. Tym razem z dużym spokojem możemy zakończyć wpis mówiąc: „Do zobaczenia!”

Grupa deMedici.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>