The PHARMAcist

Nowy rok – nowe projekty !!! Tym razem chcemy Was trochę zaskoczyć. Serdecznie zapraszamy Was do naszego SKLEPU z koszulkami: deMedici.cupsell.pl

Nowy projekt!

Przygotowaliśmy dla Was pierwsze sześć wzorów z serii „The PHARMAcist”.  Koszulka z #JanuszemFarmacji – żaden problem. Od dzisiaj możesz go nosić z dumą. Lekka doza humoru i dystansu do samego siebie. Seria dla farmaceutów powstała i będzie powstawała zawsze przy dużej dawce uśmiechu. Jesteśmy dumni, że koszulki, a w przyszłości, gadżety z naszymi grafikami będą przez Was używane. Mamy taką nadzieję, że nasze pomysły Wam się spodobają. Zdradzimy też rąbka tajemnicy, że z tym eventem będzie związanych kilka konkursów w tym konkurs fotograficzny, do którego będzie potrzebna dowolna koszulka z pierwszej serii. Szczegóły już wkrótce.

Kilka rad aby ułatwić Wam dostanie się i poruszanie się po sklepie:

  1. Przygotowaliśmy dwie kategorie: Koszulki Męskie/ Damskie. Wybranie odpowiedniej kategorii wyświetli wzory dopasowane do Ciebie.
  2. Funkcja „Sortuj wg: nazwy” – uporządkuje kartę sklepu – zdecydowanie ułatwia to znalezienie najlepszego wzoru.
  3. Kupować można już na stronie głównej sklepu – funkcja „Kup teraz” powstała właśnie w tym celu.
  4. Nie zapomnijcie ocenić naszego pomysłu oraz polubić, aby inni też mogli zobaczyć ten sklep.
    Nowy sklep
  5. Aby dostać się do sklepu możesz skorzystać bezpośrednio z adresu strony deMedici.cupsell.pl, ale też z klawisza „Kup teraz” przygotowanego na Facebooku, albo korzystając z banera reklamowego na stronie deMedici.pl – chcieliśmy Ci to ułatwić tak jak tylko się da.
    Facebook
  6. Życzymy udanych zakupów i uśmiechu w tym nowym roku !!!

Koszuleczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>