Podziękowań czas! Przygodę z Europarlamentem czas zacząć.

thank-you-noteWczoraj zakończył się konkurs EuroStaż 2016, którego zostałem jednym z laureatów. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone do 12 sierpnia, ale już teraz jest co świętować bo uzyskaliśmy prawie 200 głosów przewagi przy ogólnej ilości 1247 co jest wielką sprawą. Jako jedyny farmaceuta w Polsce zostałem dopuszczony do ostatniego etapu i co więcej, dzięki Waszej pomocy, konkurs ten udało się wygrać w obrębie województwa łódzkiego oraz zakończyć na 3 miejscu w skali całego kraju. Jako 1 z 16 przedstawicieli województw, będę miał przyjemność odbywać staż w Parlamencie Europejskim!

Podziękowania za pomoc w konkursie EuroStaż należą się wszystkim, którzy oddali swój głos, pomogli tworzyć wydarzenie, do którego udało się zaprosić prawie 12 tysięcy osób i wspierali dobrym słowem. Ale są osoby i instytucje, którym należą się szczególne podziękowania i uznanie za ten trud, który włożyli w zwycięstwo.  Kolejność będzie przypadkowa, każdemu z Was dziękuję w równym stopniu i z całego serca.

Szczególne podziękowania dla:

Mojego brata Kamila – który swoim entuzjazmem i sarkazmem dawał uśmiech, kiedy go brakowało.

Mojej Mamy – która się martwiła za bardzo.

Cioci Maryli – która umie poruszyć niebo i ziemię.

Mgr farm. Pawła Stelmacha, Prezesa Łódzkiej Okręgowej Izby Aptekarskiej i wszystkich, wszystkich przedstawicieli łódzkiego samorządu aptekarskiego – za wszystkie rozmowy, mobilizację farmaceutów z całej Polski oraz zaangażowanie Okręgowych Izb z całego kraju.

Pani Prezes Elżbiety Piotrowskiej –Rutkowskiej – za uśmiech i wsparcie Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Oli Piaskowskiej – za to, że przez ten czas wzięłaś w całości na swoje barki nasz profil Izby ;)

Kolegów i koleżanek z pracy, którzy swoim entuzjazmem i ciekawością wyników, dawali codzienne duże dawki energii i wiary w zwycięstwo – szczególne podziękowania należą się Ewie Melson i Monice Budryn za wiarę, Kasi Kowalskiej i Panu Andrzejowi za ciepłe przyjęcie pomysłu, Beacie Woźniak za walkę z siłą GROM-u, Oli Kaźmierczak za to, że jest sobą, Grzegorzowi i Ludwikowi , Jackowi, Kamilowi, Łukaszowi, Ewelinie, Mariuszowi, Bartkowi i drugiemu Bartkowi, Marcinowi i Magdzie i całemu Zaopatrzeniu – zaszczyt pracować z Wami – za uśmiech i ciekawość, które wywołała informacja. Dziękuję wszystkim pracownikom, którzy ostatniego dnia wystrzelili nasze torpedy ;p no i oczywiście naszej Dorocie Balik, która nie walczy już na New Jersey, ale i tak wiem, że bawiłaś się z nami do samego końca.

Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – za wsparcie ze strony studentów i pracowników uczelni.

Marcina Ciszewskiego i doktorantów z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – za długie rozmowy, całkowite zaangażowanie sprawie i pomoc w ostatnich dniach głosowania. Duży ukłon i szacunek.

Młodej Farmacji z całej Polski za to, że zawsze mogę na Was liczyć. Nawet w tak szalonych pomysłach. Z Wami można góry przenosić. Nie ma rzeczy, których razem nie jesteśmy w stanie osiągnąć. Kasi Kopacz, Ernestowi Szubertowi, Damianowi Rerychowi, Renacie Kadłubek, Idze Błażejewskiej, Kubie Najsowi, Michałowi Nowakowi, Dorocie Kozłowskiej, Danielowi Zientalowi, Oli Pilarz, którzy rozprzestrzenili wici. No i oczywiście naszym Alumnom z Martą Dorocińską na czele. Stara Gwardia nie zawodzi!

Martyny Kosno – przy Tobie rozmowa o 19 nabiera szerszego wymiaru. Za to, że pomimo tysięcy kilometrów jesteś wsparciem, na którym zawsze można polegać.

Emilki Krupy – za to, że każdy farmaceuta powinien się od Ciebie uczyć i mogę czerpać z Twojej mądrości.

Adama Kazberuka – który pomimo zapracowania zawsze umiał znaleźć dla mnie czas.

Olgi Barszczewskiej – za to, że jak zaczynamy rozmawiać to odkładam wszystko i zawsze wymyślimy coś fajnego.

Matiego i Jagody – za to, że pomimo weselnego zgiełku umieliście pokazać pomocną dłoń jak zwykle.

Całej Młodej Farmacji z Łodzi – to Wy jesteście sercem tego wydziału i nigdy o tym nie zapomnijcie.

Kolegów i koleżanek ze studiów – za to, że Wam się jeszcze chce pomagać staremu koledze choć wcale nie musicie.

Kasi, Angelki, Kamili, Martyny, Patryka, Adama, Rafała, Oli i całego pierwszego roku farmy – bo z Wami 1 rok znaczy więcej.

Marii Pieńkowskiej z Pogromców Reklam Farmaceutycznych i Magdy Stolarczyk z Farmaceuta-Radzi.pl za to, że pokazujecie jak ważne jest wsparcie i mogę uczyć od Was jak powinien wyglądać dobry blog.

Łukasza Izbickiego, Łukasza Waligórskiego (mgr.farm, Zaufaj mi jestem farmaceutą) i Arka Przybylskiego (farmacja.net) – za dużą życzliwość i to, że macie w sobie tyle samozaparcia i motywacji, z której mogę czerpać.

Redakcji Rynku Aptek – za niespodziewane poparcie i że robicie dobrą robotę dla wszystkich farmaceutów.

Gazety Przemysł Farmaceutyczny i Kierunku Farmacja – za tworzenie najlepszego czasopisma o przemyśle farmaceutycznym w Polsce. Wasze słoneczne podejście do mojej prośby, było przemiłe. Wszystkim polecam ten portal i to czasopismo. Zaskoczenie wysokim poziomem merytorycznym przy pierwszym kontakcie było ogromne.

Ekipy z deMedci.pl. Piotrkowi, Krzyśkowi, Kasi i Weronice, za to że macie odwagę i za te przegadane godziny. Dla wszystkich czytelników naszej strony za duże wsparcie w konkursie.

Michała Gorzkiewicza z Boost Biotech Polska za codzienną ciekawość i update.

Kingi Urbanek i IAESTE – pomimo, że dawno temu przypadkiem trafiliśmy na siebie to zawsze IAESTE będzie w kręgu sympatii.

Chłopaków i dziewczyn z Polley Volley – Adama, Maćka, Wariata, Kazika, Igora, Bodzixa, Asi, Sylwii i Magdy – liga już się boi ;p oni już wiedzą, że jesteśmy w stanie osiągnąć wiele.

Emilki Tworskiej – za to, że cała szóstka stanęła murem od samego początku. Wszystkim nauczycielkom Miejskiego Przedszkola nr 6 w Zgierzu – nie ma lipy, mama pracuje w najlepszym przedszkolu w Zgierzu.

Michała Kowalskiego z Ozorków.net i Dominika Gabrysiaka z Wiadomości Ozorkowskich – za życzliwe przyjęcie informacji i rozprzestrzenienia jej wśród mieszkańców naszego miasta.

Mieszkańców Ozorkowa, stojących za mną murem. Za to, że mogę być dumny, że jestem z tego miasta i niezależnie jak duże jest czy małe jest, to zawsze będzie moim miastem.

Pani Kasi Kurc, Marty Sankowskiej, Tomka Adamczewskiego, Ani Góry za to, że mogłem się od Was uczyć i do tej pory mogę z tej wiedzy korzystać.

Bartka Sobczaka i Marty Andrzejewskiej za spotkanie pod Biedronką ;p mam nadzieję że kupiliście wszystko w Tesco bo przez nas sklep Wam zamknęli.

Kolegów i koleżanek z gimnazjum i liceum – wy już wiecie za co.

Ewy Bagińskiej – za to, że w ZHP poczułem się jak wśród swoich i nigdy nie opuszczacie w potrzebie.

Ziomka, który na zakupach umiał podejść i powiedzieć „Ziom, głosuję na Ciebie, nie ma opcji żebyś przegrał. Tak trzymaj.” I później miał polew z mojej miny.

Kingi i Grześka Włosków – za to, że wiem, że nie musiałem prosić.

Greta Adamonyte and all Limedika people – Martina, Giedre and Giedre, Liutauras, Egle, Audrone – Aciu. I will always be half Limedikan too :)

Franjo Caic, Dimitar Milinich, Martin Jensik, Jason Kwong, Daniele Parisi – thanks guys for being just the way you are. Always can count on yours opinion from different points of view.

Catarina, Johan and Medicines for Europe – thank you for your open minds and positive attitude. See you soon in Brussels.

Darii W. – za coś z niczego ;p i za te godziny w ostatnich dniach głosowania. Twój doping był bezcenny i całkowicie niespodziewany.

Dziękuję każdemu, kto zdecydował się oddać na mnie swój głos. Będę starał się zrobić wszystko, żeby tego poparcia nie zawieźć. Osób dobrego serca jest wiele i daliście tego przykład, a ja ze swojej strony będę starał się ten kredyt zaufania rozwinąć w coś fajnego. Możliwość pracowania w samym sercu Europy to wielka rzecz. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA!

Serdecznie pozdrawiam,

Krzysztof Słomiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>