O nas

Dlaczego tworzymy deMedici?

deMedici.pl to idea stałego rozwoju i świadomego kreowania własnej przyszłości. Strona ta poświęcona jest wizji współczesnego farmaceuty i rynku farmaceutycznego.

Jesteśmy zdania, że bez względu na okoliczności, każdy może odnieść sukces i spełnić się w branży farmaceutycznej. Stale przekonujemy się, że poprzez świadome działania, można wyjść przed szereg i racjonalnie zarządzać swoją karierą zawodową.

Jednak samo „szkolenie ustawiczne” może nie wystarczyć. Musisz działać i wykazywać inicjatywę.  Bez względu na charakter wymarzonej pracy,  jeżeli zależy Ci na Twojej przyszłości, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zależy nam, żeby zdolni, pracowici ludzie osiągali to, na co zasługują. Wspieramy najlepsze pomysły, wydarzenia, organizacje i osoby.

Dlaczego warto czytać ten blog?

Jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytania:

  • Co chcę robić w życiu?
  • Czy znajdę satysfakcjonującą pracę?
  • Gdzie i jak znaleźć godną pracę?
  • Jak zaplanować karierę?
  • Jak być zadowoloną z pracy?
  • Co robić, aby poprawić swoją sytuację zawodową?

to ten blog jest dla Ciebie.

Oznacza to, że jesteś świadoma sytuacji na rynku pracy i wiesz, że masz wpływ na swoją karierę zawodową. Naszą misją jest podanie Ci gotowych rozwiązań, dzięki którym rozwiniesz się i zrealizujesz swoje cele zawodowe.

Dlaczego my?

Krzysztof Słomiak

Aviary Photo_130560492192581317Doktorant Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,  zawodowo Specjalista ds. Jakości w Hurtowniach Farmaceutycznych DOZ S.A. Direct Sp. K. oraz
ILS Sp. z o.o., doświadczenie zawodowe zdobywał w polskich i europejskich placówkach badawczych, współautor prac i publikacji naukowych z dziedziny farmacji.

Specjalność: Prawo Farmaceutyczne, Psychologia Sprzedaży i Rozwój w  Farmacji

Krzysztof Halczuk

Student Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Zarządu lokalnej Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego – Młoda Farmacja Łódź. Praktyk Inteligencji Finansowej z optymistycznym podejściem do życia. Ciekawy świata poszukiwacz nowych ścieżek i kreatywnych rozwiązań problemów.

Specjalność: Tworzenie Modeli Biznesowych, Product Development, Konsolidacja kontaktów

Piotr Grzonkowski

Aviary Photo_130720141196090432

Student Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zwolennik ciągłego doskonalenia się oraz rozwoju osobistego. Pochłaniacz wiedzy i ciekawostek. W wolnym czasie naukowiec. Lubi, gdy dużo się dzieje. Jego pasją są nowoczesne technologie mobilne oraz muzyka.

Specjalność: Social Media, mHealth, Nowe Technologie w Służbie Zdrowia

 

Weronika Walczewska

Weronika Walczewska

Studentka Farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Redaktor działu FarmRacja w czasopiśmie studentów WUM Galen. W pasję dziennikarską z zacięciem wplata zdobywaną wiedzę medyczną.

Specjalność: Wizerunek w Mediach, Dziennikarstwo Farmaceutyczne, Projektowanie i Kreacja Wystąpień Publicznych

Współpracowali z nami:

Mateusz Wasiak

Aviary Photo_130560491467863938

Z zawodu magister farmacji w aptece otwartej, swój pogląd na rynek farmaceutyczny kształtował przeprowadzając projekt badawczy w Londynie; W trakcie studiów warsztat dziennikarski doskonalił w Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej oraz portalu biotechnologia.pl; entuzjasta nowoczesnych mediów oraz fanatyk rozwoju osobistego.

Specjalność: Rozwój osobisty, Sprzedaż, Media, Marketing

Martyna Ciastek

Aviary Photo_130683282411969317

Studentka Farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Zarządu lokalnej Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego – Młoda Farmacja Łódź. Pasjonatka podróży, odkrywania i poznawania, szczególnie nowych smaków. Autorka bloga kulinarnego Farmkuchnia,pl, na którym łączy zamiłowania kulinarne z farmaceutycznym powołaniem.

Specjalność: Public Relations, Marketingowe Zarządzanie Apteką, Kreowanie wizerunku

 

Zapraszamy na nasz profil Facebook’owy oraz do lektury naszych wpisów.

Grupa deMedici.pl

Jedna myśl nt. „O nas

  1. Pingback: Wciąż do przodu | deMedici

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>