#KongresMF – podsumowanie

VII kongres młodej farmacjiVII Ogólnopolski Kongres Młodej Farmacji za nami. Wydarzenie to dało nam okazję do poznania wielu z czytelników bloga. Dziękując zarówno organizatorom, jak i uczestnikom Kongresu zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tej imprezy. Z radością ogłaszamy także ostateczne wyniki konkursu na nazwę podcastu.

Kongres Młodej Farmacji

W poniedziałek 29 września zakończył się VII Ogólnopolski Kongres Młodej Farmacji w Krakowie.

Wydarzenie to przez 4 dni skupiło studentów i absolwentów farmacji z całej Polski. Mogliśmy dzięki temu dzielić się doświadczeniami, poglądami i przemyśleniami nad przyszłością polskiej Farmacji. Krakowskie spotkanie zbiegło się z jubileuszem 650-lecia założenia Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tematem przewodnim Kongresu była opieka farmaceutyczna. Wśród prezentowanych wykładów na długi czas w pamięci utknie nam projekt Apteka na poziomie Pawła Tuszyńskiego i Effiom’a Uman’a Ntuk’a. Panowie postanowili założyć aptekę, która swoją konwencją ma odejść od obecnych standardów aptecznych i realizować założenia Opieki Farmaceutycznej.

W sesji warsztatów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach poświęconych zarządzaniu czasem oraz o barierach prawnych dla skutecznego prowadzenia biznesu farmaceutycznego. Z obu byliśmy bardzo zadowoleni.

VII Ogólnopolski Kongres Młodej Farmacji wiele nas nauczył, skłonił do refleksji i dał wiele motywacji do dalszej pracy. Dziękujemy serdecznie organizatorom – Młodej Farmacji Kraków za zaaranżowanie tego wydarzenia. Dziękujemy też wszystkim osobom, które zainteresowały się naszym projektem. Z rozmów z Wami wynieśliśmy wiele pomysłów, które niezwłocznie wdrożymy.  Dziękujemy też wszystkim uczestnikom kongresu. To Wy tworzyliście to wydarzenie. To dzięki Wam przeżyliśmy ten wyjątkowy weekend.

Współpraca

W trakcie kongresu wiele osób wyraziło swoje poparcie i zainteresowaniem naszym projektem. Jak już wielokrotnie pisaliśmy, tworzymy tę stronę dla Ciebie. Jeżeli jesteś w jakikolwiek sposób zainteresowana współpracą z nami i współtworzeniem strony, nie czekaj tylko  napisz do nas. Na stronie głównej znajduje się nowa podstrona Współpraca, na której znajdziesz więcej informacji w tej sprawie.

#KongresMF

Bardzo, krótko chcemy też wyrazić naszą radość, gdyż stworzony przez nas, na potrzeby konkursu hashtag, stał się głównie używanym źródłem oznaczania wiadomości dotyczących Kongresu. Dzięki Wam, w ten weekend #KongresMF – był jednym z 50 najbardziej popularnych polskich hashtagów.

Konkurs dla kongresowiczów

W trakcie VII Kongresu Młodej Farmacji przeprowadziliśmy konkurs. Ostatecznie wzięło w nim udział ponad 50 uczestników Kongresu. Wśród nich rozlosowaliśmy 8 książek ufundowanych przez wydawnictwo Studio Emka. Zwycięzcom gratulujemy. Mamy nadzieję, że nagrody się podobają. Zapraszamy do podzielenia się z nami swoją radością w komentarzu do wpisu.

Konkurs na nazwę podcastu

Ostatnim dzisiaj ogłoszeniem, będą wyniki konkursu na nazwę podcastu. W poprzednich wpisach zaprosiliśmy Cię do udziału w naszym pierwszym konkursie. Do wygrania były trzy darmowe wejścia na punktowane szkolenia farmaceutyczne organizowane przez dlafarmaceuty.info

W konkursie wzięło udział 6 osób, które przesłało nam łącznie 23 propozycje nazw.  Skonsultowaliśmy się ze sponsorem Konkursu i z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni darmowym wejściem na szkolenie. Cieszymy się, że możemy uhonorować w ten sposób aktywnych czytelników bloga i słuchaczy podcastu.

Prosimy osoby, które wzięły udział w konkursie o kontakt z nami oraz podanie adresu mailowego w sprawie przesłania nagród. Już wkrótce kolejne konkursy. Zapraszamy!

 

Grupa deMedici.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>